XXX SPARTAKIADA SPORTOWO- REKREACYJNA PRZEDSZKOLI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIEDLCE

09.12. 2020r. drużyna złożona z 6-latków z grup „Biedronki” i „Koty” wzięła udział w XXX Spartakiadzie Sportowo- Rekreacyjnej Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce.

Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. Zawody zostały rozegrane z uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa związanych z pandemią. W zmaganiach eliminacyjnych wzięło udział 11 przedszkoli. Po zaciętej rywalizacji i dogrywce nasza drużyna wygrała eliminacje i przeszła do finału,  który został rozegrany na początku grudnia w hali ARMS w Siedlcach. W finale dzieci zajęły III miejsce. Medale, puchary, pamiątkowe koszulki  oraz kosz ze słodyczami przedszkolakom wręczał wiceprezydent Siedlec Robert Szczepanik.