Przedszkolaki na koncercie w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach

„Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” to tytuł koncertu muzycznego, na który 17.11.2021r. pojechały przedszkolaki z grupy „Biedronki” i „Koty”
do Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach.

Cały koncert poprowadziła p. Wiola Skup, która jest nauczycielem ZSM I i II stopnia, a jednocześnie uczy w naszym przedszkolu rytmiki. Pani Wioletka często nawiązywała rozmowę z publicznością, podczas której nasze dzieci wykazały się znajomością wierszy i piosenek patriotycznych:)

Na tej scenie ZSM wystąpili także absolwenci naszego przedszkola,
z czego bardzo się cieszymy. Sala Koncertowa zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie, a utwory grane przez uczniów ZSM w Siedlcach bardzo podobały się przedszkolakom.

Na koniec wszyscy artyści wraz z publicznością odśpiewali hymn narodowy. „Mazurek Dąbrowskiego” w tym wspólnym wykonaniu brzmiał niezwykle uroczyście.

Dodać należy, iż siedlecka szkoła muzyczna należy do najnowocześniejszych w naszym regionie, a na szczególną uwagę zasługuje właśnie sala koncertowa.

Zmęczone, ale bardzo zadowolone starszaki i starsze średniaki wróciły autobusem linii nr 3 do przedszkola. Podróżowanie komunikacją miejską było dla dzieci również atrakcyjne. Na szczęście także bezpieczne. Czekamy na następne przygody:)